Opłaty

Od września 2017 r. pobyt w przedszkolu w godzinach 7:00 do 12:00 będzie bezpłatny. Każda następna rozpoczęta godzina będzie płatna dodatkowo 1,30 zł.

Stawka żywieniowa

wynosi 18 zł / dzień  i obejmuje śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek
Istnieje możliwość dostosowania diety do potrzeb dziecka. W takiej sytuacji stawka żywieniowa dzienna wynosi 21 zł / dzień.

Bezpłatny pobyt obejmuje:
  • opiekę w godzinach od 7:00 do 12:00
  • zajęcia dydaktyczne obejmujące podstawę programową – 5h
  • zajęcia rozwijające zdolności matematyczne,
  • zajęcia plastyczne,
  • zajęcia z elementami rytmiki,
  • zajęcia z języka angielskiego z wychowawcą
  • projekty edukacyjne,
  • religia dla chętnych,
  • opiekę psycholog
  • okolicznościowe imprezy i spotkania odbywające się w przedszkolu
Zajęcia adaptacyjne

Zajęcia adaptacyjne dla dzieci zapisanych do naszego przedszkola rozpoczynających edukację przedszkolną od września, dostępne są bez opłat i trwać będą codziennie 2 godziny przez ostatni tydzień sierpnia. Informacja o terminie i godzinach zajęć będą wysłane do Państwa mailowo oraz udostępnione w aktualnościach na stronie internetowej.

Warsztaty adaptacyjne dla Rodziców

Warsztaty adaptacyjne dla Rodziców dzieci, zapisanych do naszego przedszkola są bezpłatne i odbywają się na tydzień przed zajęciami adaptacyjnymi dla dzieci. Informacja o terminie warsztatów będzie wysłane do Państwa mailowo oraz udostępnione w aktualnościach na stronie internetowej.