Praca

W Przedszkolach „Happy Kids” pracuje obecnie ponad 80 osób – min.: dyrektorzy przedszkoli; nauczyciele wychowawcy; nauczyciele wspomagający; nauczyciele zajęć sportowych, artystycznych oraz dodatkowych; logopeda, native speaker; osoby sprzątające.

Największą wagę przykładamy do doboru kadry pedagogicznej. Cenimy sobie wysokie standardy pracy oraz przyjazną atmosferę. Nasi pracownicy są wykwalifikowanymi specjalistami w swoich dziedzinach, inwestujemy w ich rozwój i dbamy o to, żeby praca, którą wykonują przynosiła im satysfakcję. Jesteśmy świadomi tego, że zadowolony zespół sprawia, iż dzieci w Happy Kids czują się bezpieczne i szczęśliwe.

Kandydatów na powyższe stanowiska prosimy o przesłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: kadra@przedszkole-happykids.pl