Warunki Lokalowe Lema

Wygląd placówek Happy Kids to wizytówka sama w sobie. Z myślą o dzieciach zaprojektowaliśmy je w najlepszy, w naszej opinii sposób, tak aby pomieszczenia, ich układ i kolorystyka, były jak najbardziej przyjazne dla dzieci. Zapewniamy duże sale, od 60 do nawet 75 m powierzchni, a każda z nich z własną łazienką, wyposażone w najlepsze na rynku materiały wykończeniowe i wyposażenie. Szata barw, odpowiadająca marce Happy Kids, jest przyjazna dla umysłu małego dziecka, a przede wszystkim miła dla oka. Dla celów bezpieczeństwa wszystkie sale są monitorowane, a dzięki ekranowi umieszczonemu w holu, rodzice mogą w każdej chwili mieć podgląd na to co robią ich pociechy. Każda placówka posiada własny ogród wyposażony w wysokiej jakości plac zabaw.

Przedszkole i żłobek znajduje się przy ul. Lema 24, zlokalizowane jest nieopodal Tauron Areny oraz Galerii Plaza. Pomiędzy dwoma głównymi ulicami al. Pokoju oraz al. Jana Pawła II co zapewnia łatwy dojazd.  Przedszkole zajmuje lokal na parterze budynku o łącznej powierzchni 400 mkw. Lokal spełnia wszystkie wymogi architektoniczne, sanitarne oraz ppoż obowiązujące w Unii Europejskiej, gwarantując bezpieczne i higieniczne warunki dla przedszkolaków. Do lokalu przynależy ogród przedszkolny.

Przedszkole posiada:

• szatnie dla dzieci
  • pięć monitorowanych sal dydaktycznych
  • sypialnie dla dzieci żłobkowych
  • łazienki do każdej sali
  • pomieszczenia socjalne
  • świetnie wyposażony ogród