FAQ / Adaptacja

Niezbędnik przedszkolaka:
  • kapcie na podeszwie gumowej (najlepiej zapinane na rzepy) lub skarpety antypoślizgowe,
  • szczoteczka do ząbków, pasta, ręcznik, grzebień – (podpisane),
  • podpisany worek z ubrankami na zmianę,
  • pampersy (jeśli dziecko potrzebuje),mokre chusteczki, krem.
  • pościel (do uzgodnienia na spotkaniu),
  • piżamka (podpisana).

Warsztaty adaptacyjne dla Rodziców (bezpłatne)

Chcąc ułatwić okres wrześniowej adaptacji także Rodzicom nowo zapisanych do naszego przedszkola dzieci, w sierpniu odbędą się u nas zajęcia skierowane właśnie do Nich. Będą one miały charakter warsztatów, na których spróbujemy wczuć się zarówno w sytuację malucha jak i Rodzica postawionego po raz pierwszy w nowej sytuacji, jaką jest adaptacja do warunków przedszkolnych.

Zajęcia adaptacyjne dla dzieci (bezpłatne)

W trosce o nasze najmłodsze przedszkolaki stworzyliśmy Autorski Program Adaptacyjny Happy Kids. Proponowanie przez nas zajęcia adaptacyjne to spotkania, które pozwolą Państwa pociechom łatwiej i pewniej dołączyć do naszej przedszkolnej społeczności. Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli wychowawców grup oraz nauczycieli pomocniczych. Są doskonałą okazją, aby dziecko w bezpieczny sposób mogło poznać przedszkole.