Warunki Lokalowe

Wygląd placówek Happy Kids to wizytówka sama w sobie. Z myślą o dzieciach zaprojektowaliśmy je w najlepszy, w naszej opinii sposób, tak aby pomieszczenia, ich układ i kolorystyka, były jak najbardziej przyjazne dla dzieci. Zapewniamy duże sale, od 45 do nawet 75 m powierzchni, a każda z nich z własną łazienką, wyposażone w najlepsze na rynku materiały wykończeniowe i wyposażenie. Szata barw, odpowiadająca marce Happy Kids, jest przyjazna dla umysłu małego dziecka, a przede wszystkim miła dla oka. Dla celów bezpieczeństwa wszystkie sale są monitorowane, a dzięki ekranowi umieszczonemu w holu, rodzice mogą w każdej chwili mieć podgląd na to co robią ich pociechy. Każda placówka posiada własny ogród wyposażony w wysokiej jakości plac zabaw.

Przedszkole przy ul. Dr Jana Piltza 41 w Krakowie zajmuje lokal na parterze budynku o łącznej powierzchni 395 mkw. Lokal spełnia wszystkie wymogi architektoniczne, sanitarne oraz ppoż obowiązujące w Unii Europejskiej, gwarantując bezpieczne i higieniczne warunki dla przedszkolaków. Do lokalu przynależy ogród o powierzchni 990 mkw, który został zagospodarowany z myślą o profilu przedszkola.

Przedszkole posiada:

• szatnie dla dzieci
  • pięć monitorowanych sal dydaktycznych (w tym jedną interaktywną)
  • łazienki do każdej sali
  • pomieszczenia socjalne
  • świetnie wyposażony ogród