aktualności

30 lipiec – Międzynarodowy Dzień Przyjaźni

10.07.2019

30 lipca na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Przyjaźni, ustanowiony 2011 roku Zgromadzenie Ogólne ONZ. Do ustanowienia Międzynarodowego Dnia Przyjaźni przyczynił się dr Ramón Artemio Bracho z Paragwaju, który w 1958 roku założył fundację na rzecz przyjaźni Cruzada Mundial de la Amistad aniversario de fundación. Ideą Międzynarodowego Dnia Przyjaźni jest przyjaźń między narodami, krajami, kulturami i osobami fizycznymi, która może zainspirować wysiłki na rzecz pokoju i budować mosty między społecznościami. Ważne i potrzebne są takie dni , aby nasze przedszkolaki poznawały i kształtowały się w nich wartości przyjaźni od najmłodszych lat.

Czytaj więcej

17 lipca – WARSZTATY – „Kubusiowy sok”

10.07.2019

50 minutowe warsztaty w typowo kuchennych klimatach. Przedszkolaki poznają pojęcie gęstości. Przygoda w odkrywaniu tego zjawiska zaczyna się od pogadanki o maminych zupach, zabawie pełnej kolorowych płynów i miseczek, a kończy na stworzeniu magicznego Kubusiowego soku, kolorowego napoju z owoców i warzyw.

Czytaj więcej

11 Lipca – Światowy Dzień Ludności

10.07.2019

Święto to obchodzone jest corocznie 11 lipca, a ustanowione zostało przez Zgromadzenie Ogólne ONZ. Święto to jest obchodzone właśnie 11 lipca ponieważ właśnie tego dnia w 1987 roku liczba ludności świata sięgnęła 5 miliardów. Dzień ten ma zwrócić uwagę opinii publicznej na priorytety związane z problemami ludnościowymi oraz na potrzebę znalezienia odpowiednich środków rozwiązywania tych problemów.

Czytaj więcej

najbliższe wydarzenia

kalendarz

Wrzesień

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiętekSobotaNiedziela
PnWtŚrCzwPtSbNd

Zapisz swoje dziecko wysyłając wniosek

Jesteśmy dostępni

od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 18:00

(+48) 500 506 514