aktualności

14-18 stycznia Tygodniowy cykl spotkań z Rodzicami

04.01.2019

Drodzy Rodzice! Chciałabym rozpocząć cykl spotkań dotyczących zawodów jakie wykonujemy. Celem tych spotkań jest poznanie pracy rodziców i nie tylko, rozwijanie u dzieci zainteresowań pracą w różnych zawodach oraz ukazanie dzieciom przydatności wykonywania różnych zawodów. Polegało by to na spotkaniach i opowiedzeniu o zawodzie, który Państwo wykonujecie, przedstawieniu narzędzi pracy jakich Państwo potrzebujecie w danym zawodzie, możemy również w miarę możliwości wybrać się grupami do miejsca Państwa pracy i przedstawić na żywo jak to wszystko wygląda.Chętnych Rodziców zapraszam na omówienie szczegółów takiego spotkania:)

Czytaj więcej

9 stycznia – Dzień Ligi Ochrony Przyrody

04.01.2019

Jest to święto ogólnopolskie, powiązane z datą założenia Ligi. To świetna okazja, aby porozmawiać z dziećmi o znaczeniu ekologii oraz ochronie zagrożonych gatunków zwierząt i roślin. By zachęcić dzieci do dbania o środowisko w tym dniu w naszym przedszkolu organizowane będą konkursy, quizy ekologiczne sprawdzające wiedzę naszych przedszkolaków z zakresu ochrony środowiska. Każdy przedszkolak będzie miał okazję wykazać się swoimi umiejętnościami i wiedzą w danym zakresie.

Czytaj więcej

11 stycznia w Przedszkolu odbędzie się „Bajkowy bal karnawałowy”.

04.01.2019

Tego dnia już od rana do przedszkola zapraszamy kolorowe postacie. Dzieci przebrane za bohaterów znanych bajek, wróżki, księżniczki, delikatne motylki, rycerzy, smoka, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana... Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.

Czytaj więcej

najbliższe wydarzenia

24.01.2019

24 stycznia – Warsztaty z pierwszej pomocy

24 stycznia -  Warsztaty z pierwszej pomocy Pierwsza pomoc z Misiem to ciekawa zabawa prowadzona przez specjalnie przeszkolonych instruktorów, którzy wraz z dziećmi bawią się,...

Czytaj więcej

kalendarz

Styczeń

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiętekSobotaNiedziela
PnWtŚrCzwPtSbNd

Zapisz swoje dziecko wysyłając wniosek

Jesteśmy dostępni

od poniedziałku do piątku
w godz. od 7:00 do 18:00

(+48) 500 506 514