ZAPYTANIE O DOSTARCZENIE MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

udziałem w zamówieniu

ZAPYTANIE OFERTOWE

zgodnie z zasadą konkurencyjności

Zamawiający zaprasza do złożenia oferty na:

„Dostarczenie materiałów-budowlanych na teren żłobka ul. Jana Pawła w Krakowie

1. Zakres usług obejmuje:
  • Materiały budowlane niezbędne do wykonania ścianek działowych z płyty GK:
    127,26 metrów bieżących x 3,5 m wysokości = 445,41 m2
  • Materiały budowlane niezbędne do wykonania 440 m2 sufitu podwieszanego, wykonanego z płyt wełnianych;
  • Flizy, fugi, kleje niezbędne do wykonania 3 łazienek dla dzieci (wymiary zgodne z projektem),
  • Farby przeznaczone dla żłobków w ilości niezbędnej do pomalowania wszystkich ścian w lokalu,
  • Panele podłogowe, podkłady, listwy niezbędne do wyłożenia 410 m2 lokalu,
  • Drzwi wewnętrzne wraz z ościeżnicami oraz klamkami – 20 kompletów,
  • Armatura do łazienek dziecięcych, misa wisząca, deska, umywalka 50 cm, bateria do umywalki,  syfon oraz niezbędne elementy do montażu – 9 kompletów.

1. Termin realizacji: Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia zamówionych dostaw sukcesywnie, w miarę postępu prac, na wezwanie Zamawiającego, w terminie do 3 dni roboczych od wezwania.
  2. Okres gwarancji: 2 lata
  3. Miejsce i termin złożenia oferty: w formie pisemnej, drogą mailową (skan) na adres: s.osman@przedszkole-happykids.pl lub w formie drukowanej, w zamkniętej kopercie z dopiskiem: DOSTAWA MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH
  4. Osoba upoważniona do kontaktu z wykonawcami: Sara Osman – Wyszyńska, s.osman@przedszkole-happykids.pl, tel. 500 506 900 Możliwe jest umówienie się na spotkanie celem samodzielnego wykonania przedmiarów i oględzin lokalu.
  5. Sposób przygotowania oferty:

Ofertę należy sporządzić formie pisemnej, w języku polskim i złożyć ją w biurze zamawiającego lub przesłać na adres mailowy w terminie do 30.09.2017 roku

1. Kryteria wyboru:

Cena – waga 100%

Punktacja:
Liczba punktów = (najniższa cena/cena badanej oferty) x 100) x 100 punktów.
W tym kryterium Wykonawca może otrzymać maksymalnie 100 punktów.

Cena będzie ryczałtem i nie ulega zmianie do zakończenia realizacji przedmiotu zamówienia.

1. Wykonawca w oparciu o opis przedmiotu zamówienia określi cenę ryczałtową brutto, za jaką wykona w sposób kompleksowy całe zamówienie.
  2. Wykonawca obowiązany jest uwzględnić w cenie oferty wszystkie koszty niezbędne do prawidłowego, pełnego i terminowego wykonania przedmiotu zamówienia – wynikające zarówno z dokumentacji jak w własnej wiedzy i doświadczenia oraz inne nie ujęte a konieczne dla osiągnięcia zamierzonego efektu.
  3. Jeżeli przy obliczeniu ceny Wykonawca pominie lub nie oszacuje zakresu, którego wykonanie jest niezbędne przy realizacji przedmiotu zamówienia, nie zostanie on dodatkowo opłacony po ich wykonaniu, gdyż Zamawiający uważać będzie, że został ujęty w cenie oferty.

1. Sposób rozliczeń:

Wszelkie rozliczenia związane z realizacją niniejszego zamówienia dokonywane będą w PLN.

1. 9. Dodatkowe uwagi:

1) złożenie oferty nie jest równoznaczne z realizacją zamówienia,

2) przedmiotowe zamówienie następować będzie do wysokości środków finansowych przeznaczonych w projekcie pt: „Happy rodziceo numerze RPMP.08.05.00-12-0044/17

3) Warunki, które muszą spełniać wykonawcy:

W postępowaniu może wziąć udział Wykonawca, który posiada doświadczenie w realizacji zamówienia o podobnym charakterze oraz dysponuje potencjałem technicznym i osobowym niezbędnym do wykonania przedmiotowego zamówienia.

1. DOKUMENTY WYMAGANE OD WYKONAWCÓW:

Wypełniony formularz oferty zgodnie z załączeniem

– Oferta musi być podpisana przez osobę upoważnioną do reprezentowania wykonawcy.

1. Załączniki:
  2. a) formularz oferty – Formularz oferty pobierz