Opłaty żłobek

Nie chcemy, aby opłata za czesne w żłobku była zbyt wysokim obciążeniem dla domowego budżetu. Dzięki dofinansowaniu w ramach EFS poziom opłat w żłobku Happy Kids zbliży się do wysokości kosztów w żłobkach samorządowych, przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów oraz bogatej oferty zajęć dodatkowych.

Cennik:

Przy dofinansowaniu UE:  249,66 zł (po uwzględnieniu dotacji z Urzędu Miasta Krakowa  oraz z Programu Maluch Plus)  + wyżywienie

Program UE skierowany jest dla kobiet sprawujących opiekę nad przynajmniej jednym dzieckiem w wieku do 3 lat, pracujących lub rozpoczynających pracę, powracających na rynek pracy lub poszukujących pracy.

Bez dofinansowania UE: 600,00-630,00 zł (po uwzględnieniu dotacji z Urzędu Miasta Krakowa oraz z Programu Maluch Plus) + wyżywienie

Stawka żywieniowa

wynosi 13 zł / dzień i obejmuje śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek
Istnieje możliwość dostosowania diety do potrzeb dziecka. W takiej sytuacji stawka żywieniowa dzienna wynosi 15 zł / dzień.

Zajęcia adaptacyjne

Zajęcia adaptacyjne dla dzieci zapisanych do naszego żłobka, dostępne są bez opłat i trwać będą codziennie 2 godziny przez tydzień.. Informacja o terminie i godzinach zajęć będą wysłane do Państwa mailowo oraz udostępnione w aktualnościach na stronie internetowej.

Warsztaty adaptacyjne dla Rodziców

Warsztaty adaptacyjne dla Rodziców dzieci, zapisanych do naszego żłobka są bezpłatne i odbywają się na tydzień przed zajęciami adaptacyjnymi dla dzieci. Informacja o terminie warsztatów będzie wysłane do Państwa mailowo oraz udostępnione w aktualnościach na stronie internetowej.