Happy Kids – przedszkole językowe (Kraków)

Znajomość języka angielskiego w dzisiejszych czasach to podstawa. Rozwój komunikacyjny u dziecka w wieku przedszkolnym jest czymś naturalnym – właśnie dlatego wdrożenie w tym czasie podstaw języka obcego może nieść za sobą mnóstwo korzyści. Osłuchanie się z językiem angielskim w trakcie zabaw czy prostych ćwiczeń i jednoczesne poznawanie podstawowych słówek lub wyrażeń da dziecku solidne podstawy, ułatwiając dalszą naukę. Pomocne w tym będzie słuchanie bajek i rymowanek w języku angielskim, śpiewanie piosenek i powtarzanie zwrotek, które w przyjemny i praktyczny sposób zaznajomią dziecko z nowym językiem. Właśnie dlatego zarówno profile artystyczne, jak i profile sportowe w naszym przedszkolu są jednocześnie językowe. Wiemy, że rozwój języka obcego u dziecka już od najmłodszych lat będzie mieć bardzo pozytywny wpływ na jego naukę w przyszłości.

 

Profil językowy (Kraków) – zajęcia z j. angielskiego

 

W naszym przedszkolu codzienna edukacja języka angielskiego pełna jest rozmaitych gier, zabaw i ćwiczeń. Zajęcia, które prowadzimy, to m.in.:

 

  • learn by doing – nauka języka poprzez wykonywanie konkretnej czynności;
  • Total Physical Response – włączanie całego ciała w proces przyswajania nowego słownictwa;
  • storytelling – krótkie opowieści w języku angielskim z pokazywaniem obrazków i plansz;
  • zajęcia z lektorem – nauczyciel języka angielskiego poszerza i powtarza z dziećmi wiadomości poprzez dialog, zabawę i scenki, komunikując się przede wszystkim w obcym języku.

Proponujemy również zajęcia dodatkowe z różnych dziedzin – artystycznych, sportowych i naukowych – które także rozwiną umiejętności przedszkolaków. Przedszkole językowe – Kraków – zapraszamy do zapisów!

 

Nasze przedszkola językowe w Krakowie: