Warunki Lokalowe

Wygląd placówek Happy Kids to wizytówka sama w sobie. Z myślą o dzieciach zaprojektowaliśmy je w najlepszy, w naszej opinii sposób, tak aby pomieszczenia, ich układ i kolorystyka, były jak najbardziej przyjazne dla dzieci. Zapewniamy duże sale, od 45 do nawet 75 m powierzchni, a każda z nich z własną łazienką, wyposażone w najlepsze na rynku materiały wykończeniowe i wyposażenie. Szata barw, odpowiadająca marce Happy Kids, jest przyjazna dla umysłu małego dziecka, a przede wszystkim miła dla oka. Dla celów bezpieczeństwa wszystkie sale są monitorowane, a dzięki ekranowi umieszczonemu w holu, rodzice mogą w każdej chwili mieć podgląd na to co robią ich pociechy. Każda placówka posiada własny ogród wyposażony w wysokiej jakości plac zabaw.

 

Nasza placówka to Przedszkole Niepubliczne położone na Krakowskich Klinach Borkowskich. Jest to dzielnica, położona w pobliżu dużego kompleksu parkowo-leśnego, kształtującego okoliczny klimat.

Przedszkole „Happy Kids” mieści się we własnym, wolnostojącym budynku  o wysokim, nowoczesnym standardzie, o łącznej powierzchni 170m kw. Budynek spełnia wszystkie wymogi architektoniczne, sanitarne oraz ppoż. obowiązujące w Unii Europejskiej, gwarantując bezpieczne i higieniczne warunki dla przedszkolaków. Na wszystkie przedmioty znajdujące się na terenie placówki i ogrodu posiadamy atesty oraz certyfikaty.

 

Przedszkole posiada:

  • szatnie dla dzieci
  • cztery monitorowane sale dydaktycznych
  • łazienki do każdej sali
  • pomieszczenia socjalne
  • świetnie wyposażony ogród