Program Wychowania

W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na wspieranie rozwoju Maluszków. Staramy się dopasować indywidualnie do potrzeb każdego dziecka, jego planu dnia i nawyków, aby chętnie do nas przychodziło i czuło się bezpieczne, szczęśliwe i kochane. Małymi krokami przechodzimy przez wszystkie etapy rozwoju. Pod naszą opieką Twój Maluszek odkrywa świat ucząc się poprzez zabawę.

Zajęcia muzyczne, językowe, plastyczne są dostosowane do wieku naszych podopiecznych. Rozbudzamy ciekawość świata dziecka poprzez gry, zabawy. Piosenki, rymowanki, kołysanki zarówno w języku polskim jak i angielskim pozwalają oswoić się z językiem. Pod bacznym okiem nauczycieli dzieci uczą się samodzielnie zasypiać, jeść, ubierać się i funkcjonować bez pieluszki. Tempo nauki i zdobywania kolejnych umiejętności zależy od Maluszka.

Zalety uczęszczania dziecka do żłobka:

• Dziecko szybciej uczy się współżycia w grupie,
  • Uczy się samodzielności, korzystania z nocnika, posługiwania się sztućcami i wyrażania swoich potrzeb,
  • „żłobkowe dzieci” łatwiej nawiązują kontakty,
  • Dzieci są pod opieką specjalistów, którzy pomogą i wspierają rozwój dziecka na każdym etapie
  • Szybciej zaczynają mówić

Stawiamy na nowoczesne metody pracy. Ciągłe podnoszenie kwalifikacji kadry pedagogicznej oraz poszukiwanie nowych rozwiązań dale gwarancję najwyższego poziomu opieki.