Happy Kids – przedszkole artystyczne – Kraków

Nie jest powiedziane, że na profil artystyczny można zapisać dzieci jedynie ze specjalnymi zdolnościami. Dzięki ekspresji twórczej dziecko może rozwijać wyobraźnię i uczyć się przy jednoczesnej zabawie. Poznaje siebie i swoje możliwości na różne sposoby, odkrywając swoje pierwsze pasje. Dzieci są kreatywne z natury i czerpią ogromną radość, mogąc wyżyć się twórczo na swój własny sposób. Nie jest to kwestia talentu, tylko prawidłowego rozwoju wielu umiejętności, których maluch w tym czasie bardzo potrzebuje. Właśnie dlatego warto zapisać dziecko na profil artystyczny – prowadzone przez nas zajęcia pozwolą mu na wyrażenie siebie i swoich pomysłów, które siedzą mu w głowie, przy okazji inspirując go do poznawania świata wokół siebie.

 

Profil artystyczny – Kraków – zajęcia

 

W naszym przedszkolu o profilu artystycznym stawiamy na ciekawe zajęcia, które sprawią dzieciom wiele szczęścia, ucząc jednocześnie nowych umiejętności. Prócz licznych kreatywnych zabaw oferujemy dwa główne programy dla przedszkolaków:

 

  • Magia Teatru – podczas tych zajęć dzieci biorą udział w tworzeniu spektaklu teatralnego, ćwicząc wymowę i pamięć dzięki uczeniu się kwestii ze scenariusza; kreują wyobraźnię dzięki improwizacjom, a także rozwijają pewność siebie oraz wrażliwość na otaczający je świat.
  • Mały Artysta – te zajęcia opierają się na poznawaniu technik plastycznych, nauce przedstawiania rzeczywistości w artystycznej formie, rozwojowi sprawności manualnych i wyrażaniu siebie poprzez sztukę.

 

Dodatkowo płatne są również zajęcia taneczne, muzyczne, warsztaty ceramiczne i inne. Prócz zajęć artystycznych na dzieci czekają również inne ciekawe aktywności, związane m.in. z rozwojem języka angielskiego, czytaniem, pisaniem i pojęciami matematycznymi. Wszystko to doskonale przygotuje dziecko do nauki szkolnej. Zapraszamy też na nasz profil sportowy. Przedszkole artystyczne – Kraków – zapraszamy do zapisów!

 

Nasze przedszkola artystyczne w Krakowie: